FOTO: Valsts policija

Valsts policijas (VP) policisti naktī uz svētdienu, pateicoties aculieciniekam, aizturējuši kādu vīrieti, kurš Mīlgrāvī pa ielu nesis segā ievīstītu līķi.

Advertisements
Advertisements

Policijā skaidroja, ka naktī uz svētdienu, 11.augustu, kāds aculiecinieks pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš pāri ielai Rīgā, Mīlgrāvī, stiepj lielu nenosakāmu priekšmetu, kas ievīstīts segā. Aculiecinieks vēlējās noskaidrot, kas atrodas šajā vīstoklī, taču svešinieks sāka skriet. Rodoties aizdomām par noziegumu, aculiecinieks piezvanīja VP un turpināja sekot aizdomīgajai personai.

Advertisements
Advertisements

Drīz vien notikuma vietā ieradās Valsts policijas patruļpolicisti. Noņemot segu, atklājās, ka tajā ir ietīts miris vīrietis ar durtu brūci kājā. VP aizdomās par izdarītu slepkavību vīrieti aizturēja un nogādāja Rīgas Ziemeļu iecirknī. Aizturēšanas brīdī viņš bija divu promiļu stiprā alkohola reibumā.

Advertisements
Advertisements

Izmeklēšanas laikā VP Rīgas Ziemeļu iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas likumsargi ir ieguvuši informāciju, ka tovakar aizdomās turētais 41 gadu vecais vīrietis ar savu nu jau bojāgājušo 28 gadus veco paziņu dzīvoklī Rīgā, Mīlgrāvī, svinējuši kādu svarīgu un patīkamu dzīves notikumu. Pašreizējā informācija liecina, ka alkohola lietošanas laikā starp abiem vīriešiem sācies strīds. Tā karstumā 41 gadu vecais vīrietis ar nazi iedūris savam paziņam kājā, trāpot artērijā, pēc kā cietušais zaudējis daudz asiņu un nomiris. Pēc tam vainīgais nolēmis atbrīvoties no līķa, to noslīcinot netālu esošā ūdenstilpē. Lai neviens nepamanītu, kā viņš velk mirušo pa ielu, viņš to ievīstījis segā.

Advertisements
Advertisements

Aizturētais jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par dažādiem noziegumiem, tostarp zādzībām un laupīšanām, un šā gada jūnijā pēdējo reizi izcietis cietumsodu.

Advertisements
Advertisements

Aizdomās turētais šobrīd atrodas izolatorā un šodien, 12.augustā, tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu šai personai.